Inżynier produkcji

Zatrudnimy na stanowisko Inżyniera produkcji.

Praca w zakładzie produkcyjnym w Dobczynie.

Wymagania:

  • perfekcyjna znajomość programów do projektowania 3D, SOLIDWORKS lub IRONCAD
  • angielski na poziomie zaawansowanym
  • prawo jazdy kat „B”

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie dokumentacji technicznej wyrobów;
  • składanie zamówień u podwykonawców na podstawie przygotowanej dokumentacji;
  • kontrola wykonanych elementów;
  • kontrola i nadzór na montażem wyrobów;
  • sporządzanie instrukcji montażu wyrobów;
  • współtworzenie instrukcji obsługi wyrobów;
  • wycena kosztu wytworzenia;

Oferujemy.

  • wynagrodzenie w przedziale 4500-5500 netto uzależnione od doświadczenia i ewentualnych innych dodatkowych atutów kandydata
  • umowa na czas nieokreślony;
  • budżet na poziomie 15 000 pln netto na skompletowanie stanowiska roboczego (nie obejmuje licencji na oprogramowanie);

Kontakt: Marcin Susdorf tel: 606 348 532.

CV proszę wysyłać emailem: gazmed@gazmed.pl